13.04.2023

На Великдень, у ніч із суботи 15 квітня на неділю 16 квітня, комендантська година на Київщині діятиме без змін, з 00:00 до 5:00 години.
Ті прихожани, які хочуть бути присутніми на службі, зможуть прийти в храм до початку комендантської години та перебувати у храмі до її закінчення.
Ті прихожани, які планують піти до храму для освячення великодніх кошиків, зможуть зробити це після завершення комендантської години. Не варто виходити з будинку до її закінчення, адже освячення великодніх кошиків розпочнеться тільки після 05.00 ранку.
Наголошую! На території громади, у ніч із суботи 15 квітня на неділю 16 квітня, будуть посилені заходи безпеки, тому з 00.00 до 05.00 ранку перебувати на вулицях та в інших громадських місцях, переміщатися транспортом або пішки суворо заборонено.