На безоплатній основі садові відходи (гілля, листя, бур’ян) не вивозять!

10.04.2023

Нагадуємо, що на безоплатній основі садові відходи (гілля, листя, бур’ян) не вивозять!
Не створюйте стихійні сміттєзвалища на околицях нашиx сіл, узбіччяx вулиць, на земельниx ділянкаx та поряд з майданчиками для збору побутовиx відxодів.
Закликаємо мешканців громади продовжити традицію компостування, а також привчати до цього своїх друзів і сусідів!
Є два шляхи поводження з садовими відходами:
І варіант: власники домоволодінь компостують листя та відходи з городів на власних земельних ділянках. Компост, що утворюється внаслідок правильної утилізації органічних відходів, є чудовим добривом для рослин.
ІІ варіант: на платній основі в комунальному підприємстві «Горянин» (тел. 095-613-00-24) замовити послугу подрібнення гілля чи вивезення гілля/листя відповідно до тарифів.
Гілля чи листя повинно бути відсортованим, не змішаним з іншими відходами.
Турбота про чистоту та благоустрій території села – справа кожного!