У громаді створений чат-бот, що допоможе запобігти домашньому насильству

У громаді створений чат-бот, що допоможе запобігти домашньому насильству
Чат бот доступний у Телеграм (https://t.me/Prevent_Violence_bot)
Основна мета – допомогти дізнатися більше про домашнє насильство та запобігти будь-якій його формі.
У чат-боті є доступ чи посилання до основних ресурсів щодо запобігання домашньому насильству та гендерно зумовленому насильству.
Чат-бот дає можливість анонімно отримати юридичну інформацію, алгоритм дій при різних видах насильства, або звернутися до соціальних служб, правоохоронних органів, а також по персональну консультацію юриста та (або) психолога.
У застосунку є контакти офіцера громади та найближчих притулків, які актуальні та постійно оновлюються.
Чат- бот призначений для дорослих чоловіків і жінок, а також для громадян, молодших 18 років.
Зауваження або доповнення до змісту чат-боту, можна надіслати на електронну адресу ГО «Взаємодія і партнерство»:
galach777@gmail.com
Застосунок створений ГО «Взаємодія і партнерство» у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Великої Британії.