Для ДФТГ придбали 4 велосипеди

29.03.2023

Для ДФТГ придбали 4 велосипеди Восени Гірська сільська рада придбала 4 велосипеди для потреб ДФТГ. Транспортні засоби придбали на прохання хлопців з Мартусівського громадського формування “Січ”. Хлопці одними з перших стали на захист громади і зараз знаходяться в рядах ДФТГ. Велосипеди необхідні для більш ефективного виконання завдань пов’язаних з охороною громадського порядку, але їх використання взимку було недоцільним, а з настанням стійкої теплої погоди, вони стануть корисні.
Сільський голова Роман Дмитрів разом з начальником цивільного захисту Олександром ЧабаномДля ДФТГ придбали 4 велосипеди сьогодні передав транспортні засоби хлопцям з “Січі” та подякував їм за роботу та проявлену ініціативу.
Для ДФТГ придбали 4 велосипеди