![We are on your side. You're not alone. I'm here. Ми на вашому боці. Ви не самі. Я з вами](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-15-300x260.jpg)
Наоя Кодама спілкувався, грався і помалював з нашими учнями. Під час повітряної тривоги був з ними в укритті. Те, яким чином доводиться вчитись нашим дітям і те, який стрес вони переживають щоразу під час тривоги – до глибини душі вразило нашого нового друга.![We are on your side. You're not alone. I'm here. Ми на вашому боці. Ви не самі. Я з вами](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-3-300x225.jpg)
![We are on your side. You're not alone. I'm here. Ми на вашому боці. Ви не самі. Я з вами](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-3-300x225.jpg)
Гості познайомилися також із сільським головою, домовилися про допомогу Гірському ліцею та побажали миру і процвітання Україні. Роман Дмитрів розповів пану Кодамі про перші дні вторгнення та виклики з якими довелося стикнутись.
Дякуємо Наоя Кодамі та Андрію Бучнєву за візит та підтримку та сподіваємось на подальшу співпрацю!