9 березня заклади освіти працюють дистанційно. Такі рекомендації прийняті Департаментом освіти і науки Київської обласної військової адміністрації. Рішення обумовлене безпековою ситуацією та масованим ракетним ударом ворога, що відбувся в ніч із 8 та 9 березня. Рішення стосується всіх закладів освіти будь-яких форм власності. Закладам дошкільної освіти рекомендують працювати в режимі чергових груп.
![1 1](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/1-12-q394jx3hrcdas0stajckxjif9ysyckm7p01g4ueso0.jpg)