09.03.2023

Завершилась серія тренінгів в рамках проєкту «Гірська громада вільна від домашнього насильства»У громаді завершилась серія тренінгів в рамках проєкту «Гірська громада вільна від домашнього насильства».
Зацікавленість проблематикою запобігання домашньому і гендерно зумовленому насильству залишається високою у нашій громаді – до тренінгів залучені понад пів сотні осіб.
Серед учасників тренінгів були також працівники МПО, муніципальної варти та інспектори з благоустрою. Тренери Олександр Чепур і Юлія Пода надали їм практичні навички подолання та розв’язання різних життєвих і конфліктних ситуацій.Завершилась серія тренінгів в рамках проєкту «Гірська громада вільна від домашнього насильства»
Організатор проєкту – ГО «Взаємодія і партнерство» у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Великої Британії.