![Завершилась серія тренінгів в рамках проєкту «Гірська громада вільна від домашнього насильства»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-2-300x225.jpg)
Зацікавленість проблематикою запобігання домашньому і гендерно зумовленому насильству залишається високою у нашій громаді – до тренінгів залучені понад пів сотні осіб.
Серед учасників тренінгів були також працівники МПО, муніципальної варти та інспектори з благоустрою. Тренери Олександр Чепур і Юлія Пода надали їм практичні навички подолання та розв’язання різних життєвих і конфліктних ситуацій.![Завершилась серія тренінгів в рамках проєкту «Гірська громада вільна від домашнього насильства»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-6-300x225.jpg)
![Завершилась серія тренінгів в рамках проєкту «Гірська громада вільна від домашнього насильства»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-6-300x225.jpg)
Організатор проєкту – ГО «Взаємодія і партнерство» у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Великої Британії.