“30 хвилин з головою” у Ревненському ліцеї

23.02.2023

Педагоги – це ті люди, які плекають нову генерацію громадян України. Те, які будуть наші діти, в значній мірі

"30 хвилин з головою" у Ревненському ліцеї

залежить від інструментів, якими можуть користуватись у повсякденній роботі вихователі і вчителі.

Врахувати попит та потреби учнів і, виходячи з цього, розвивати галузь освіти в Гірській громаді, – про це говорили у Ревненському ліцеї на зустрічі з сільським головою Романом Дмитрівим. Він відновив практику безпосереднього спілкування з кол

ективами громади. Педагоги ж мали нагоду почути відповіді на питання, які їх цікавили.

Крім питань освіти обговорювали також благоустрій в Ревному. Голова зауважив, що в цьому році передбачені кошти на ямковий ремонт і відсипку на деяких вулицях в Ревному, планується реалізація проєкту відеоспостереження.

Роман Дмитрів подякув колективу ліцею за їх наполегливу працю для перемоги, роботу у пунктах незламності і висловив бажання зробити такі зустрічі частіше.