21.02.2023

У Горі на сміттєвому майданчику на вулиці Лесі Українки викидають сміття жителі сусідніх громад.
У зв’язку з цим, голова громади Роман Дмитрів звернувся до жителів Золочівської та Вороньківської громад:
“Сьогодні розмовляв з мешканцем Петропавлівського, який викидав сміття на одному з сміттєвих майданчиків нашої громади. Він сказав, що немає куди викинути і краще буде викидати у сміттєві баки, аніж десь під дерева чи кущі, як роблять дуже багато людей.
Порадив звернутись чоловіку у свою територіальну громаду.
Наголошую: за послугу з вивезення сміття в Гірській громаді платять самі мешканці. Тому якщо ви бажаєте викидати відходи тут, то укладіть угоду з КП “Горянин”, їх телефон: 050 741 25 65
Давайте поважати один одного і громаду!”