ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ ГІРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

16.02.2023

Комунальне підприємство «Горянин» Гірської сільської ради повідомляє, що з 16 лютого 2023 року підприємство тимчасово призначено виконавцем послуг з поводження побутовими відходами, відповідно до рішення виконавчого комітету Гірської сільської ради №43 від 15 лютого 2023 року. Тим же рішенням затверджено тарифи, за якими встановлена вартість послуг:
– збирання і вивезення твердих побутових відходів з урахуванням вартості утилізації з багатоквартирних будинків 15,50 на 1 мешканця на 1 місяць

Плата за послуги складається з:
1) плати за послугу, що розраховується виходячи з розміру затверджених тарифів на послугу та обсягу спожитих послуг, визначеного відповідно до законодавства;
2) плати за абонентське обслуговування, граничний розмір якої визначається Кабінетом Міністрів України. Проте підприємство під час тимчасового надання послуг за вказаним рішенням не встановлюватиме абонентної плати.

Послуги надаються виключно за контейнерною схемою. По дворового вивезення ТПВ не передбачено.
Публічний індивідуальний договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами розроблено відповідно до Типового індивідуального договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008р. N1070 і додатком 2 згідно з Постановою КМ № 1124 від 28.10.2021 опубліковано за адресами в Інтернеті: http://kpgora.com.ua/ і https://gora-rada.gov.ua/. Договір має юридичну силу відповідно до ст. ст. 633, 641, 642 Цивільного кодексу України і є рівносильним Договору, підписаному сторонами фізично.
Споживач підтверджує факт ознайомлення та згоди з усіма умовами цього Договору в повному обсязі шляхом акцептування будь якою з наступних дій:
– фактом отримання послуг;
– оплатою послуг:
– письмовою заявою –приєднанням до договору.

Комунальне підприємство «Горянин» Гірської сільської ради звертає вашу увагу на обов’язкове вказання у платіжному документі наступних даних споживача –прізвища, ім’я по батькові, адреси об’єкта нерухомості (джерела утворення відходів), кількість проживаючих в ньому осіб.
Телефон з питань надання послуг + 38 050 741 25 65
Адреса: 08343, Київська обл. Бориспільський район, с. Мартусівка, вул. Бориспільська, 2
Електронна адреса e-mail: gorynin5@ukr.net
Реквізити для сплати:
Комунальне підприємство КП «Горянин» Гірської сільської ради, ЄДРПОУ 33678185, IBAN UA163052990000026001020121756, АТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 305299