12 тонн продовольчого вантажу передали у Комиш-Зорянську громаду на Запоріжжі

Роман Дмитрів:
Після засідання Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад  продовжив спілкування з головами громад, які перебували чи досі перебувають у окупації. На Сході країни інше життя, і я дуже щасливий, що ми тут цього не відчуваємо, впевнений, що саме тому маємо докладати усіх зусиль, щоб допомогти тим, хто цього потребує.
12 тонн продовольчого вантажу передали у Комиш-Зорянську громаду, що на Запоріжжі. Ігор Гнатуша з тих, хто не по розповідям знає, що таке «русскій мір» і які наслідки він за собою несе. Його громада знаходиться під окупацією, частина мешканців змогла виїхати в Запоріжжя, а частина – ні. Продуктові набори, які ми привезли будуть роздані мешканцям громади у Запоріжжі. Частину вантажу Ігор також планує передати на непідконтрольну територію, адже тим, хто не зміг виїхати зараз дуже складно.
Знаю, що всі наші території будуть звільнені від загарбників, а поки, не можемо стояти осторонь, маємо допомагати.
Наступна поїздка з допомогою мешканцям деокупованих територій буде вже цього тижня, тож хто має бажання – долучайтесь!
Разом переможемо!