![Твоя думка - важлива!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/6-300x211.jpg)
Говорили про молодіжну політику у нашій громаді, тобто створення умов, які сприяють розвитку молодих людей, громадянській освіті, популяризації здорового способу життя, волонтерству, молодіжному підприємництву та залученості у життя громади.
Зупинялись також на ідеях та механізмах залучення молоді до власного та ефективного розвитку. Представники учнівського самоврядування присутні на зустрічі, висловили думку про те, що в громаді живуть багато талановитих молодих людей, але більшість інертна. А ті, хто хочуть згуртувати молодь, спілкуватися, організовувати щось корисне для себе чи громади, не мають приміщення, де можна було б зібратися в будь-який час.
Тож, щоб творити якісно нову молодіжну політику громади, в першу чергу необхідно мати простір.![Твоя думка - важлива!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/7-300x182.jpg)
![Твоя думка - важлива!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/7-300x182.jpg)
Очільник громади, в свою чергу, реагує на запити молоді: перспектива створення молодіжного центру існує.