Виконавчий комітет Гірської сільської ради затвердив тарифи КП “Горянин” на централізоване водопостачання та водовідведення

09.02.2023

Рішенням “Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення” виконавчий комітет Гірської сільської ради затвердив комунальному підприємству «Горянин» тарифи для всіх категорій споживачів:
– на централізоване водопостачання – 24,60 грн./м3 з ПДВ;
– на централізоване водовідведення – 27,72 грн./м3 з ПДВ.
Норма споживання води на одну людину без лічильника залишилась та ж сама і становить 4м³.
Перед прийняттям цього рішення, відбулась нарада з представниками КП “Горянин” по економічному обгрунтуванню тарифів на водопостачання та водовідведення, на яку були запрошені старости сіл і депутати.
Таким чином, тариф на послугу централізованого водопостачання не змінився, натомість зросла вартість послуги на централізоване водовідведення, яка раніше становила 18.12 грн.