![Концерт Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України: "Доброго вечора, ми з України"](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/1-50-300x225.jpg)
![Концерт Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України: "Доброго вечора, ми з України"](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/2-2-300x225.jpg)
![Концерт Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України: "Доброго вечора, ми з України"](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/3-1-300x289.jpg)
![Концерт Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України: "Доброго вечора, ми з України"](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/4-1-274x300.jpg)
![Концерт Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України: "Доброго вечора, ми з України"](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/5-6-300x225.jpg)
![Концерт Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України: "Доброго вечора, ми з України"](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/6-4-300x225.jpg)
![Концерт Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України: "Доброго вечора, ми з України"](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/7-4-300x225.jpg)
![Концерт Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України: "Доброго вечора, ми з України"](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/8-2-300x225.jpg)
![Концерт Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України: "Доброго вечора, ми з України"](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/9-2-300x225.jpg)
![Концерт Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України: "Доброго вечора, ми з України"](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/10-3-300x193.jpg)
![Концерт Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України: "Доброго вечора, ми з України"](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/11-3-300x199.jpg)
![Концерт Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України: "Доброго вечора, ми з України"](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/12-2-300x225.jpg)
Академічний ансамбль пісні і танцю Державної прикордонної служби України виступив з концертною програмою для побратимів, які боронять кордон, бійців Гірської ДФТГ, військових, освітян, працівників медичних та соціальних сфер, волонтерів нашої громади у міському будинку культури Борисполя.
Музичний колектив Академічного ансамблю має багаторічний досвід творчої діяльності, яскравий репертуар та потужний і неординарний склад артистів, тому їх виступ викликав у глядачів захоплення і шквал овацій та подарував гарний настрій і позитивні емоції.
Ведучий концерту, начальник ансамблю полковник Василь Неграй запам’ятався дотепними жартами і оригінальним стилем ведення концерту. Потужний голос солістки, заслуженої артистки України Ніни Мирводи розчулив до сліз. Шалений ритм від віртуозів-баяністів і переможців міжнародних конкурсів Віталія Козицького і Андрія Гіркого змусив серця в глядацькій залі битися в унісон. Солісти і солістки, хор і балет ансамблю, неймовірне виконання і повна віддача на сцені відгукнулися кожному глядачеві.
Сільський голова, Роман Дмитрів, який був присутнім на концерті, висловив подяку артистам ансамблю за подаровані чудові емоції і підняття бойового духу, прикордонникам і військовим за надійний захист, Голові Державної прикордонної служби України генерал-майору Сергію Дейнеко за сприяння в організації, меру Борисполя Володимиру Борисенку і начальнику управління культури Борисполя Ользі Борисенко за можливість провести концерт у міському будинку культури, а також усім організаторам, які готували концерт за чудову подію.
Від душі бажаємо колективу Академічного ансамблю здоров’я, сил, натхнення і бажання подорожувати рідною країною, дарувати неймовірні враження і в кожній залі замість “Прощавай!” говорити “Доброго вечора, ми з України”.