Про проведення масових заходів в умовах правового режиму воєнного стану на території Київської області

15.12.2022

Відповідно до ст. 19 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», пункту 1 Порядку проведення масових заходів на території Київської області в умовах правового режиму воєнного стану, затвердженого Протоколом оперативного штабу Ради оборони Київської області №145 від 07.07.2022 року в умовах правового режиму воєнного стану забороняється проведення страйків, масових зібрань та акцій, проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій; проведення інших спортивних, освітніх, культурно-просвітницьких, релігійних, розважальних та видовищних масових заходів в умовах воєнного стану на території Київської області можливе лише за виключних обставин і тільки за умови їх письмового погодження з виконавчими органами міських, селищних та сільських рад, не пізніше ніж за 5 робочих днів до дня проведення заходів.

Будь ласка, врахуйте цю інформацію при організації святкових заходів.