![Для безпеки пішоходів освітлюються пішохідні переходи та працюють світлофори](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/6-300x225.jpg)
![Для безпеки пішоходів освітлюються пішохідні переходи та працюють світлофори](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/7-300x225.jpg)
![Для безпеки пішоходів освітлюються пішохідні переходи та працюють світлофори](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/8-300x225.jpg)
Задля безпеки пішоходів, в Горі вздовж вулиці Центральна відтепер освітлюються пішохідні переходи і працюють світлофори. При відсутності електроенергії, освітлення здійснюється за рахунок генератора.
В Мартусівці робота світлофорів та освітлення на пішохідних переходах вздовж траси автономна, і здійснюється за рахунок сонячної батареї, встановленої Службою автомобільних доріг України.
Найближчим часом в Ревному, пішохідні переходи вздовж траси також будуть освітлюватись, в тому числі і при відсутності електроенергії. Зараз завершуються монтажні роботи.
Закликаємо пішоходів додатково подбати про свою безпеку і користуватись світловідбиваючими елементами на одязі.