Відзнаку “За сприяння у обороні Бориспільщини” отримав мешканець громади Іван Маркуш

09.11.2022

Відзнаку "За сприяння у обороні Бориспільщини" отримав мешканець громади Іван МаркушГолова Гірської сільської ради Роман Дмитрів:

“Мав честь вручити відзнаку “За сприяння у обороні Бориспільщини” Івану Маркушу, мешканцю нашої громади, професійному ветеринарному лікарю і прекрасній людині.

Відзнака від начальника Бориспільської районної військової адміністрації Руслана Дяченка за особисті заслуги проявлені для захисту життя, здоров’я, прав і свободи громадян, інтересів суспільства і регіону в цілому під час евакуації населення з міст Буча, Ірпінь, сіл Перемога, Лук’янівка та в період повномасштабного вторгнення рф на територію України.

Іван мужній, сміливий і дуже сором’язливий. Він просто мовчки робить великі і добрі справи. Пишаюся ним. Гордий тим, що доля звела нас.

Разом переможемо!”