![Громадянський обов’язок кожного українця підтримувати друзів, рідних, односельців, які пішли на фронт виборювати Перемогу](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/11-3-300x225.jpg)
У той час, коли наші хлопці та дівчата боронять Україну, Гірська громада займається волонтерською діяльністю. Ми рідко про це пишемо, але постійно допомагаємо.
Минулого тижня зі словами подяки Гірській громаді завітав наш односелець Сергій Овсієнко. Гірська громада зібрала та передала на закупівлю автомобіля для його бригади 74 000грн. Як виявилось, разом з Сергієм служить ще одна мешканка нашої громади – молодий, безстрашний медик Альона Квачук.![Громадянський обов’язок кожного українця підтримувати друзів, рідних, односельців, які пішли на фронт виборювати Перемогу](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/12-3-225x300.jpg)
![Громадянський обов’язок кожного українця підтримувати друзів, рідних, односельців, які пішли на фронт виборювати Перемогу](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/12-3-225x300.jpg)
Пишаюсь нашими людьми та щиро дякую кожному за активну громадянську позицію.
![Громадянський обов’язок кожного українця підтримувати друзів, рідних, односельців, які пішли на фронт виборювати Перемогу](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/13-3-300x218.jpg)
Разом переможемо!