У рамках відзначення Дня захисників та захисниць України відбулося вшанування загиблих воїнів полку «Азов» ![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
З метою вшанування пам’яті мужніх захисників незалежності й територіальної цілісності України родини загиблих героїв провели інформаційну кампанію «Полк Азов – Янголи Маріуполя», аби нагадати всім співгромадянам про військовослужбовців, які загинули, виборюючи для українців незалежне життя та вшанувати пам’ять воїнів полку «Азов», які стояли пліч-о-пліч з іншими воїнами, носили один шеврон, підставляли братнє плече, розділяли окопний побут та радість перемог, але, на жаль, не повернулися з поля бою…
Найвища ступінь самопожертви – віддати життя за Батьківщину, битися до кінця – девіз “азовців”.
Вічна пам’ять героям…
![Азов - Воїни Світла](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/10-300x150.jpg)
![Азов - Воїни Світла](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/11-300x150.jpg)
![Азов - Воїни Світла](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/13-300x120.jpg)
![Азов - Воїни Світла](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/23-300x120.jpg)
![Азов - Воїни Світла](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/17-300x150.jpg)
![Азов - Воїни Світла](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/18-300x120.jpg)
![Азов - Воїни Світла](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/20-204x300.jpg)
![Азов - Воїни Світла](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/21-200x300.jpg)
![Азов - Воїни Світла](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/19-200x300.jpg)
![Азов - Воїни Світла](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/14-199x300.jpg)
![Азов - Воїни Світла](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/15-200x300.jpg)
![Азов - Воїни Світла](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/16-204x300.jpg)