Сільський голова Роман Дмитрів: первинна ланка медицини повинна функціонувати у всіх населених пунктах громади

09.10.2022

Первинна ланка медицини повинна функціонувати у всіх населених пунктах громади. На сьогодні ми маємо прогалину у цьому напрямку, адже лікарі не ведуть прийом у селах Мартусівка та Затишне, відповідно населення цих сіл не отримує увесь спектр послуг, які мають надаватись.
Неодноразові зустрічі з медиками та їх керівництвом, на жаль, не дали очікуваного результату. Проте робота продовжується. У четвер відбулась чергова зустріч, на яку були запрошені депутати сільської ради, завідувачі місцевих амбулаторій та їх безпосередній керівник Анна Ільчишина.
На зустрічі домовились, що до кінця наступного тижня буде сформовано розклад прийому лікарів у Мартусівці та Затишному.
Обговорювали також питання відпуску безкоштовних ліків. Наша громада виділяє найбільшу суму коштів серед громад району на забезпечення мешканців безкоштовними ліками, однак, інколи виникають неприємні ситуації. Як виявляється, проблема у несвоєчасному розрахунку Бориспільського КНП з аптеками, які здійснюють відпуск. Анна Михайлівна запевнила, що надалі питання оплати буде контролюватись суворіше.
Впевнений, що нам вдасться налагодити якісну роботу первинної ланки медицини у нашій громаді.