![1 жовтня Міжнародний день людей похилого віку](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/2-225x300.jpg)
З нагоди цього дня Ревненське відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового перебування та надання соціального захисту з невеличким концертом відвідала заслужена артистка України Олена Білокінь. Вона люб’язно прийняла запрошення сільського голови, щоб подарувати літнім людям проникливі пісні, гарний настрій та приємні враження.![1 жовтня Міжнародний день людей похилого віку](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/3-225x300.jpg)
![1 жовтня Міжнародний день людей похилого віку](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/3-225x300.jpg)
Сільський голова Роман Дмитрів звернувся до людей поважного віку із словами подяки і підтримки. “Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути гідними громадянами своєї країни”,- сказав він.
Не обійшли увагою і одиноких літніх людей, які проживають в громаді, адже у важкий час війни, люди похилого віку і ветерани потребують нашої уваги і піклування ще більше.
Ми від душі зичимо вам здоров`я та довгих і щасливих років життя! Хай рідні і близькі дарують вам душевне тепло, увагу та турботу, а онуки і правнуки радують вас своїми успіхами та досягненнями. Миру вам, добра і благополуччя!