В суботу, 24 вересня в Гірській амбулаторії загальної практики сімейної медицини безкоштовно приймали лікарі КНП “Київська міська клінічна лікарня №1” хірург, кардіолог та гінеколог. Окрім цього, лікарі проводили УЗД дослідження органів черевної порожнини та серця.
Від фахівців пацієнти отримали детальну консультацію і залишились задоволені.
Дякуємо лікарям за виділений час і сподіваємось на подальшу співпрацю.
![Київські лікарі приймали в амбулаторії в Горі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/11-3-300x225.jpg)
![Київські лікарі приймали в амбулаторії в Горі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/12-1-300x225.jpg)