![Позашкільна освіта в умовах воєнного стану: безпечне освітнє середовище як складова розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/11-6-300x200.jpg)
16 серпня на базі Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова пройшла зустріч за круглим столом із теми: «Позашкільна освіта в умовах воєнного стану: безпечне освітнє середовище як складова розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти». Лілія Кревська , начальник управління Державної служби якості освіти у Київській області відкрила конференцію. Учасниками зустрічі були керівники та заступники закладів загальної середньої освіти Київської області.
![Позашкільна освіта в умовах воєнного стану: безпечне освітнє середовище як складова розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/12-4-198x300.jpg)
За круглим столом жваво обговорювалась тема патріотичного виховання. Сьогодні педагог – воїн та захисник на освітянський ниві, воїн в тилу.