![Волонтерську допомогу і дитячі малюнки передали до госпіталю захисникам "Азовсталі"](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/10-7-300x225.jpg)
![Волонтерську допомогу і дитячі малюнки передали до госпіталю захисникам "Азовсталі"](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/11-6-300x225.jpg)
![Волонтерську допомогу і дитячі малюнки передали до госпіталю захисникам "Азовсталі"](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/12-6-300x225.jpg)
![Волонтерську допомогу і дитячі малюнки передали до госпіталю захисникам "Азовсталі"](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/13-3-225x300.jpg)
Щиро дякуємо людям, які не залишаються байдужими, не черствіють душею, відгукуються та допомагають тим, хто цього потребує. Цього разу волонтерську допомогу і дитячі малюнки передали до госпіталю, в якому перебувають прикордонники, захисники “Азовсталі” звільнені з полону.
Хлопці в доброму гуморі, впевнені у нашій перемозі та дякують усім за підтримку.
Окрема подяка закладам освіти Гірської громади за оперативний збір всього необхідного.