Участь в ньому взяли 4 завзяті команди гравців: «Гора» і «Слем-данк», які представляли Гору, збірна команда від благодійної організації «Нью лайф» і команда «Щасливе».
Турнір відкрив голова сільської ради Роман Дмитрів. На змаганнях панувала дружня та тепла атмосфера, але дух суперництва все ж був присутній. Вперше, від того часу, як проводяться такі змагання, переможцем стала команда Щасливого, яка вправно обійшла гірських гравців «Слем-данк». Тож Кубок чемпіонів поїхав до Щасливого, на другому місці «Слем-данк», на третьому – «Гора».
Цьогоріч турнір був благодійним і зібрані кошти направлять на допомогу військовим.
Від душі вітаємо баскетболістів Щасливого з перемогою, дякуємо усім командам за участь і бажаємо спортсменам здоров’я і подальших успіхів. Дякуємо Олександру Сапіцькому за організацію та проведення турніру.
![З нагоди Дня Конституції України в Горі вчергове пройшов традиційний турнір з баскетболу](https://scontent.fiev24-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/290774232_399590685534831_8759730851637374573_n.jpg?stp=cp1_dst-jpg&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=tjRaj2P2jhIAX8NbLZw&_nc_ht=scontent.fiev24-1.fna&oh=00_AT_eRwDeARne8Fo1A1vnXRSDFQ4qY32O_cUAdJOulMcKFQ&oe=62C07CD8)
![З нагоди Дня Конституції України в Горі вчергове пройшов традиційний турнір з баскетболу](https://scontent.fiev24-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/290795403_399590755534824_1246552366004724781_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=cHN4XxB_LwMAX8LMjXA&_nc_oc=AQmFKf2kEtiRray-u44ePsFg3SybAH7U1oTqw5Mv_xM3N0qVVPtxlbx2gucA8WOG1PM&_nc_ht=scontent.fiev24-1.fna&oh=00_AT9ErA-CiRUbsaD1UtI1ByHqdxf1Rn_w277hmY69IEmDJg&oe=62C0B703)