На безоплатній основі органічні відходи не вивозять

Відділ інспекції з благоустрою інформує:

Нагадуємо, що на безоплатній основі органічні відходи не вивозять. Тож прохання – не виносити органічні відходи (гілля, листя) на вулиці наших сіл. Закликаємо мешканців громади продовжити традицію компостування органіки, а також привчати до цього своїх друзів і сусідів!

Є два шляхи поводження з органічними відходами:

І варіант: власники домоволодінь компостують листя та відходи з городів на власних земельних ділянках. Компост, що утворюється внаслідок правильної утилізації органічних відходів, є чудовим добривом для рослин.

ІІ варіант: на платній основі в комунальному підприємстві «Горянин» (тел. 095-613-00-24) замовити послугу подрібнення гілля  чи вивезення гілля/листя  відповідно до тарифів. Гілля чи листя  повинно бути відсортованим, не змішаним з іншими відходами. Тарифи на ці послуги такі: вартість вивезення сміття