Бориспіль отримав Starlink від Ілона Маска

20.04.2022

Starlink — проєкт американської компанії SpaceX щодо розробки високопродуктивної супутникової платформи для виготовлення супутників зв’язку та запусків великої їх кількості (сузір’я) у космос.
Ці супутникові платформи або антени забезпечать інтернет зв’язком користувачів провайдера Boryspil. net у населених пунктах від Баришівки до Пролісок. Про це повідомляє «ТРС «Бориспіль» із посиланням на представника Телекомунікаційної групи компаній «ІМК» Олександра, куди входить і Boryspil. net.
Він зауважив, що Міністерство цифрової трансформації України надало Старлінки для забезпечення зв’язком населених пунктів, де були пошкоджені кабельні мережі, а це Бровари, Баришівка і село Демидів Вишгородського району.
В Борисполі Starlink для того, щоб у випадку зникнення зв’язку з Києва, антена забезпечила доступом до інтернету найближчі до Борисполя населені пункти.
Скільки саме антен розміщено, представник «ІМК» не повідомив, але зазначив, що достатньо, аби мати комфортний інтернет для спілкування.