17 квітня – віряни східного обряду святкують Вербну неділю або ж свято входу Господнього в Єрусалим

17.04.2022

Роман Дмитрів на своїй фейсбук сторінці:
Дорога громадо, дорогі українці!
Сьогодні усі ми святкуємо добре та прекрасне свято – Вербну неділю. Свято, яке традиційно приходить до нас із теплом, розквітом, весняним настроєм та світлими сподіваннями.
У цей день ми вшановуємо вхід Господа Ісуса у Єрусалим, якого мешканці Єрусалиму вітали, як свого Царя галузками пальмових гілок, що і символізує верба в Україні.
Ми сьогодні зустрічаємо її не так як завжди – відкрито, у широкому колі близьких та друзів. Але подумки, разом з найближчими і вірячи у близьку перемогу, щоб осяяні Божою мудрістю, ми мали наснагу на творення добра та віру у незламну Україну.
Здоров’я, достатку, любові та злагоди у ваших родинах.
Нехай через дотик вербової лози на український народ зійде Боже благословення та поверне на нашу землю мир і спокій.