ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 19:00 2.04.2022

02.04.2022

Білоцерківський район Територія Білоцерківського району перебуває під контролем Білоцерківської військової адміністрації. День пройшов спокійно.Обстрілів не зафіксовано. Комунальні служби працюють в посиленому режимі, перебоїв з постачанням електроенергії, газу та води не встановлено. Розпочато весняно-польові роботи с/г підприємствами району.Завершено підживлення озимих культур, закриття вологи. Проводиться внесення комплексних добрив.
Бориспільський район Території, захоплені іноземними військами та/або іншими військовими формуванням, відсутні. У районі об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі, ситуація стабільна. Ситуація у Бориспільській, Переяславській, Яготинській міських, Вороньківській, Гірській, Дівичківській, Золочівській, Пристоличній, Студениківській, Ташанській, Циблівській сільських ОТГ нормальна, контрольована. Сили оборони – у підвищеній боєготовності.
Броварський район . Територія Броварського району перебуває повністю під контролем Броварської районної військової адміністрації.
У результаті бойових дій в окремих населених пунктах територіальних громад Броварського району завдано значних ушкоджень інфраструктурі та житловому фонду. Внаслідок ворожих обстрілів є багато пошкоджених будинків місцевих мешканців. Проблемним питанням на сьогодні є замінуванняокремих територій району, де проводилися бойові дії. Зокрема це території Великодимерської, Калитянськоїта Баришівської територіальних громад. На сьогодні частково відновлене електропостачання в селі Рудницьке, Баришівської громади та селах Велика Димерка, Шевченкове та Зоря.
Ситуація у Березанській, Броварській міських, Згурівській, селищній та Зазимській сільській громадах, без змін, контрольована. Об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі.
Бучанський район Ситуація підконтрольна в більшості громадах напружена.
Макарівська ТГ – зв’язку немає, води, газу, електрики немає.
Бородянська ТГ зв’язку не має, зруйновано інфраструктурою.
Немишаївська ТГ – інфраструктура зруйнована, зв’язку практично не має.
Бучанська ТГ – інфраструктура зруйнована.
Гостомельська ТГ – інфраструктура зруйнована.
Ірпінська ТГ – Ірпінь ЗСУ контролює місто. Інфраструктура зруйнована. Дмитрівська ТГ – частково відсутнє світло.
Білогородська ТГ, Пісківська ТГ, Борщагівська ТГ, Вишнівська ТГ, Коцюбинська ТГ, в штатному режимі.
Поступово окуповані громади району переходять під контроль ЗСУ. Формуються гуманітарні вантажі з продуктами, медикаментами. Бажаючі мешканці звільнених селищ та сіл евакуюються самотужки.
Вишгородський район Ситуація в районі залишається напружена, але контрольована. Вишгородська, Петрівська та Пірнівска тг без змін, населенню надається необхідна допомога, здійснюється патрулювання вулиц. Продовжується робота по укріпленню обороноздатності району. В Іванківській, Димерської та Поліської тг гуманітарна катастрофа, відсутній зв‘язок, електропостачання, продукти харчування та ліки. Опрацьовуються заходи щодо нормалізації сітуації в громадах, відновлення інфраструктури. Продовжується завезення тудапродуктів харчування і ліків. Славутич має потребу в продуктах харчування, пальному та медикаментах.
Обухівський район Вся територія Обухівського району перебуває під контролем Обухівської районної військової адміністрації. Магазини, аптеки працюють з урахуванням обмежень комендантського часу, є проблема недостатньої кількості потрібного асортименту лікувальних препаратів. Об’єкти критичної інфраструктури знаходяться під охороною.
Фастівський район Вся територія Фастівського району перебуває під контролем Фастівської районної військової адміністрації. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад району працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна контрольована. У 9 громадах Фастівського району проводиться дистанційне навчання. Фастівська міська територіальна громада приймає біженців та надає допомогу в їх розміщенні. Підприємства агропромислового комплексу проводять весняно-польові роботи.