УВАГА! КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА НА КИЇВЩИНІ З 21:00 28 БЕРЕЗНЯ ДО 6:00 29 БЕРЕЗНЯ

28.03.2022

На території Київської області запроваджується комендантська година з 21:00 до 6:00. Тимчасові обмеження діятимуть з 28 по 29 березня у всіх районах Київщини. Звертаємо увагу, що комендантська година розпочнеться вперше з 21.00

У цей час не можна пересуватися населеними пунктами ані транспортом, ані пішки. Виключення – при наявності спеціальної перепустки та посвідчення особи.

«Київщина продовжує героїчно оборонятися від агресії загарбника. Звертаюся до кожного – не ускладнюйте задачу військовим. Дотримуйтеся умов комендантської години – не виходьте на вулиці, залишайтеся вдома або в укриттях. Такі заходи направлені, в першу чергу, на безпеку мешканців регіону», – прокоментував голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.