КИЇВЩИНА – КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА З 20:00 24 БЕРЕЗНЯ ДО 7:00 25 БЕРЕЗНЯ

24.03.2022

На території Київської області запроваджується комендантська година з 20:00 до 07:00. Тимчасові обмеження діятимуть з 24 по 25 березня на всій території Київської області. Виключення – Васильківська територіальна громада Обухівського району, де комендантську годину посилено. На території всієї громади обмеження тривають з 20:00 23 березня до 14:00 25 березня.
У цей час категорично забороняється перебувати на вулицях населених пунктів та в інших громадських місцях, пересуватися транспортом та пішки.
«Звертаюся до кожного – дотримуйтеся всіх рекомендацій влади. Не виходьте на вулиці в заборонений час. За виключенням сигналу тривоги, щоб перейти в укриття.  Дотримуйтеся світломаскувального режиму – мінімум освітлення як на дворі, так і в будинках. Будьте пильними, при виявленні підозрілих осіб, предметів та міток на об’єктах інфраструктури – відразу ставте до відома правоохоронців. Ні в якому разі не підходьте та не торкайтеся невідомих предметів, це може бути небезпечно», –
наголосив голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.