Київщина. Коротко про ситуацію станом на ранок 14.03.2022

14.03.2022

?Білоцерківський район. Ніч пройшла спокійно, без обстрілів. Ситуація контрольована. Сили тероборони у підвищеній боєготовності.
?Бориспільський район. У районі об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі, ситуація стабільна. Сили оборони – у підвищеній боєготовності.
✔️Проводиться робота з укріплення блок-постів.
✔️Постійно забезпечується вирішення гуманітарних питань.
?Бучанський район.
❌У Макарівській громаді відсутні водопостачання, газ, електрика та зв’язок.
❌Бородянською громадою переміщається ворог.
❌Бородянка заблокована, інфраструктура зруйнована.
❌В Ірпені – бої. ЗСУ контролює 70% міста.
‼️Продовжується евакуація населення з громад району.
✔️За вчора до Житомира вдалося евакуювати близько 600 жителів, у тому числі і пацієнтів Бородянського психоневрологічного інтернату.
✔️Близько 600 жителів було вивезено з Бучі.
?Броварський район.
❌По населеним пунктам Баришівської, Калитянської, Великодимерської та Калинівської громад зафіксоване пересування ворожої техніки. У цих громадах ведуться бої. А саме:
▪️Калитянська громада: у селах – Бервиця, Мокрець, Заворичі, Семиполки;
▪️Великодимерська громада: у селах – Гребельки, Кулажинці, Русанів, Світильня, Велика Димерка, Богданівка, Шевченкове, неподалік сіл Бобрик та Рудня;
▪️Баришівська громада: у селах – Перемога, Рудницьке»;
▪️Калинівська громада – село Скибин.
У решті громад району об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі.
✔️За вчора з території Броварського району вдалося евакуювати 1600 громадян, серед них 805 дітей.
?Вишгородський район. Вишгородська, Петрівська та Пірнівска територіальні громади – населенню надається необхідна допомога, здійснюється патрулювання вулиць.
❌В окупованих Іванківській, Димерської та Поліської територіальних громадах гуманітарна катастрофа, відсутній зв‘язок, електропостачання, продукти харчування та ліки.
‼️Продовжується евакуація людей з окупованої Димерської громади.
❌Славутич повністю ізольований. Є потреба в продуктах харчування та медикаментах. Ремонтні роботи по відновленню електропостачання в Славутичі та ЧАЕС завершені, йдуть регламентні роботи.
?Обухівський район. Ситуація стабільна, контрольована.
‼️У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад працюють у звичайному режимі.
‼️Об’єкти критичної інфраструктури знаходяться під охороною.
‼️На АЗС недостатні об’єми пального, спостерігаються черги.
Фастівський район. Ситуація стабільна, контрольована.
❌Ворог обстріляв градами в сторону с. Ясногородка. Потерпілих, загиблих та значних руйнувань немає.
Найбільш небезпечні напрямки:
▪️Житомирська траса
▪️Буча – Ірпінь – Гостомель
▪️Макарів
▪️північ Вишгородського району.
❌Бої на території деяких населених пунктів Баришівської, Калитянської та Великодимерської територіальних громад Броварського району.
❌Загарбники продовжують накопичувати війська та техніку, обстрілюються житлові масиви та критична інфраструктура.
❌Постійні тривоги можливого авіанальоту майже по всій області. В усіх районах Київщини йде боротьба з диверсійними групами.
‼️Сьогодні продовжується евакуація населення через гуманітарні коридори.
13 березня через гуманітарні коридори було проведено евакуацію населення з Бучі, с. Перемога, Великої Димерки, Бородянки. Врятовано та вивезено на безпечну територію близько 4 тисяч жителів.
‼️Гуманітарна допомога направляться в усі 7 районів Київщини.
Олексій Кулеба/Київська ОДА