![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
Бориспільська районна військова адміністрація здійснює цілодобовий моніторинг міст та селищ.
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
Цієї ночі зафіксовано декілька повітряних тривог. Блок-пости та кордони району є укріпленими. Об’єкти критичної інфраструктури охороняються силами ТерОборони. Постійно виявляємо і знешкоджуємо диверсійні групи.
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
Магазини, аптеки, АЗС здійснюють діяльність з урахуванням комендантської години. Комунальні служби працюють у звичному режимі. Світло, вода та газ подаються без перебоїв.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
Ситуація в Бориспільському районі є контрольованою!
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
Якщо ви бажаєте надати допомогу або потребуєте підтримки обов’язково звертайтеся до Гуманітарного штабу при військовій адіміністрації.
Слідкуйте лише за офіційними джерелами інформації!
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Віримо в нашу армію!