Київщина. Інформація станом на 07.03.2022

07.03.2022

Бучанський район. Макарів, Ірпінь, Гостомель вночі велися бої. Ворог розташував техніку вздовж:
▪️Немішаєвська громада
▪️Михайлівська Рубіжівка
▪️Буча
❌Ведеться вогонь по житловим будинкам та цивільному населенню.
❌Загарбник перешкоджає евакуації.
‼️Зараз в районі готуються до евакуації людей та доставки гумдопомоги. Потрібен режим тиші.
??Йде великий потік людей до лав територіальної оборони району.
Бориспільський район. Комунальні служби та об’єкти інфраструктури працюють у штатному режимі. Укріплюються кордони району та блокпости на дорогах. За ніч декілька повітряних тривог.
Фастівський район. По селу Бишів о 5:00 був нанесений авіаудар, зруйновано будівлю аптеки.
❌На ділянці автодороги Бишів-Лишня зруйновано електроопору. Відповідні служби повідомлені. На 7:00 світло по резервній лінії відновлене, окрім центральної частини села. Потерпілих немає.
Білоцерківський район. Комунальні служби працюють у посиленому режимі. Активізувався волонтерський рух для надання допомоги військовим та населенню. Проводиться організація надання гуманітарної допомоги населенню.
Вишгородський район. Північ району залишається окупований ворогом.
❌Поліська, Димерська, Іванківська громади на межі гуманітарної катастрофи.
❌Йде постійне перегрупування сил загарбника.
‼️До району надходить гуманітарна медична та продуктова допомога. Але загарбник не дає можливості допомогти окупованим громадам.
❌Людям, які самостійно виходять з окупованої території надається допомога та організовується евакуація з району.
‼️Протягом ранку Димерського напряму вдалося вивести близько 500 людей.
Броварський район. Зафіксовано пересування ворожої техніки.
❌На території деяких населених пунктів Баришівської, Калитянської та Великодимерської територіальних громад проводилися бойові дії. Ситуація в даній частині району залишається напруженою.
❌В селах Мокрець та Заворичі, Калитянської громади, відсутні зв’язок та електропостачання. Приймаються рішення про їх відновлення. В цих населених пунктах спостерігається активне пересування ворога.
‼️Протягом вчорашнього дня з району бойових дій вдалося евакуювати 12 цивільних осіб.
❌В с. Русанів, Великодимерської громади є зруйновані приватні житлові будинки. На даний час вдалося відновити газопостачання. Електро- водо-постачання, опалення та зв’язок поки відсутні.
❌У с. Перемога частково зруйновані місцевий храм, будинок священника та стаціонарний будинок для одиноких людей. Продовжується евакуація всіх бажаючих мешканців. У с. Лукаші відсутнє водопостачання.
У решті громад району об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі.
Обухівський район. Йдуть роботи з відновлення інфраструктури та надання необхідної допомоги населенню. Авіаударів не зафіксовано. Укріплюються блокпости.
Найбільш небезпечні напрямки:
▪️ Житомирська траса
▪️Буча-Ірпінь-Гостомель
▪️Макаров
▪️північ Вишгородського району.
❌Тривають бої на території деяких населених пунктів Баришівської, Калитянської та Великодимерської територіальних громад Броварського району.
❌Загарбники продовжують накопичувати війська та техніку, обстрілюються житлові масиви та критична інфраструктура.
❌Постійні тривоги можливого авіанальоту майже по всій області.
❌В усіх районах Київщини йде боротьба з диверсійними групами.
Олексій Кулеба/ Київська ОДА