Бориспільський район. Оперативно Станом на 8:00, 7 березня

07.03.2022

?Міста та селища цілодобово моніторяться Бориспільською районною військовою адміністрацією.
?Ніч минула спокійно. Об’єкти критичної інфраструктури охороняються силами ТерОборони. Будівлі та дороги перевіряються на наявність ворожих позначок, продовжуємо знешкоджувати диверсійні групи.
?Комунальні та аварійні служби працюють у штатному режимі. Аптеки, магазини та АЗС функціонують з урахуванням комендантської години.
?Ми вдячні кожному хто вступив до Бориспільської ТерОборони. Підтримка волонтерів і меценатів також є надзвичайно важливою для нас.
?Якщо ви бажаєте допомоги чи забезпечити вразливі верства населення товарами першої необхідності – звертайся до гуманітарного штаб військової адміністрації.
Україна продовжує давати відсіч російським загарбникам вже дванадцять днів.
Продовжуємо зберігати спокій та вірити у наші збройні сили!
??Слава Україні!