Розповсюджується безліч повідомлень на кшталт “Все пропало!”, “Допоможіть Києву (Херсону, Чернігову і т.і. залежно від оперативної обстановки); “Нас всі кинули!” і подібні. Зокрема, повідомлення розсилаються з новостворених “патріотичних” акаунтів з українською символікою українською та російською мовами.
Ще раз нагадуємо – фільтруйте інформацію, довіряйте ТІЛЬКИ ПЕРЕВІРЕНИМ джерелам!
Разом переможемо!![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
https://koda.gov.ua/uvaga%e2%9d%97%ef%b8%8f-u-soczialnyh-merezhah-protyvnyk-aktyvizuvav-velyku-merezhu-botiv-namagayuchys-posiyaty-paniku-ta-zneviryty-narod-ukrayiny/