18.02.2022

Для виконання завдань Програми забезпечення осіб з інвалідністю,  дітей з інвалідністю медичними виробами для використання в побутових умовах на 2022-2025 роки відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Гірської сільської ради необхідно здійснити наступні заходи:

– здійснити моніторинг щодо потреби осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю у засобах медичного призначення для використання у амбулаторних і побутових умовах;

– визначити щорічну потребу у засобах медичного призначення для використання у амбулаторних і побутових умовах на кожну особу з інвалідністю та дитину з інвалідністю;

– придбати засоби медичного призначення для використання у амбулаторних і побутових умовах.

Облік осіб з інвалідністю і дітей з інвалідністю, які мають право на безоплатне забезпечення медичними виробами (далі – облік), веде відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області за зареєстрованим місцем проживання осіб. Для взяття на облік до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Гірської сільської ради особа з інвалідністю або законний представник особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю подає заяву про взяття на облік за формою, що затверджується МОЗ (далі – заява), разом з такими документами: 1) паспортом або свідоцтвом про народження; 2) висновком МСЕК про встановлення інвалідності (для дітей з інвалідністю – висновок ЛКК) у разі, коли особа вперше звертається до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Гірської сільської ради або коли змінюється група і причина інвалідності; 3) індивідуальною програмою реабілітації (для осіб з інвалідністю і дітей з інвалідністю) або  висновком  ЛКК щодо забезпечення медичними виробами; 4) довідкою про присвоєння ідентифікаційного номера; 5) довідкою про реєстрацію місця проживання для дітей з інвалідністю та осіб, паспорти яких не містять відомостей про реєстрацію місця проживання. Законний представник особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю подає документи, що підтверджують його особу та повноваження як законного представника.

Прийом заяв триває до 28.02.2022 року

Звертатись до начальника відділу соціального захисту населення Тетяни Белоус 0631751288