З 26 січня безкоштовні ліки для пільгових категорій населення можна буде отримати в Горі

25.01.2022

Для отримання безкоштовних ліків пільговими категоріями населення у 2022 році Гірська сільська рада виділила субвенцію у розмірі 350000 грн.
КНП«Бориспільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» заключив угоду з двома аптеками, в яких мешканці громади будуть отримувати ліки.
Враховуючи, що жителям зручніше отримувати ліки в Горі, одна з аптек це – Селена фарм ТОВ Аптека №2 (С.Гора, вул.Центральна, 7). Друга – аптека №24 в Борисполі, в якій будуть видавати за рецептами спеціальні ліки для пацієнтів з онкологічними захворюваннями.
З 26 січня можна звертатись в ці аптеки з рецептом. Рецепти видають сімейні лікарі.
У разі, якщо в аптеці виникатимуть проблеми з отриманням ліків, телефонуйте Світлані Давидок 063 405 58 41
Відповідно до постанови від 17.08.1998 року №1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» безоплатний або пільговий відпуск лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування провадиться групам населення та за категоріями захворювань згідно додатків наведених в постанові.