![Урок із гостем з Америки](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/2-4-300x225.jpg)
Для учнів школи подібні зустрічі дуже корисні, хвилюючі та захоплюючі, адже дають унікальну можливість спілкуватися з носієм мови. А ще, це чудова нагода подолати свої страхи та мовний бар’єр.
П’ятикласники гідно давали відповіді на поставлені запитання, самостійно формували запитання для гостя, вправно жартували, активно брали участь у бесіді , виконували різні завдання.
Піднесений настрій у дітей був цілий день. Вже після уроку-зустрічі ділилися враженнями на перерві із своїми однолітками.