!["Я Подарую та Здивую!"](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/1-9-300x200.jpg)
До акції долучилися депутат Бориспільської районної ради Альона Скіченко, Гірська сільська рада, Служба у справах дітей, а також усі ті, хто хотів зробити приємне.
Три тижні усі охочі збирали сюрпризи-подарунки і солодощі. Альона організувала проведення цікавих майстер класів: діти робили новорічні прикраси, готували піцу, випікали круасани. Усе для того, щоб всі в Гірській громаді відчули Різдвяні свята і добро, які вони несуть, щоб повірили у мрію і казку, щоб відчули радість і підтримку. На виручені кошти від проведених майстер класів придбали необхідні речі.
Загалом близько 50 людей (дітей та людей похилого віку) отримали подарунки до свят.!["Я Подарую та Здивую!"](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/3-4-225x300.jpg)
!["Я Подарую та Здивую!"](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/3-4-225x300.jpg)
Ми щиро дякуємо усім, хто долучився до цієї акції! Дякуємо дітям та батькам школи Spring Up Бориспільська приватна гімназія, дітям і батькам, які готували подарунки, вчителям і вихованцям Мартусівської початкової школи, усім, хто відвідав майстер класи і долучився до їх проведення. Щиро вдячні Альоні Кірієнко, Вікторії Собчук, Надії Плис, Юлії Новак, Наталії Яворській, Аллі Черновій, Любові Шатохіній, Альоні Чернюк, майстриням хенд-мейд, кафе «Браво», піцерії «Флоренцо», кав’ярні-пекарні «Парасоля», учасникам вайбер-групи «Зроби добро», адміністраторам вайбер-групи “Гора Реклама 2021” і депутатам сільської ради, які долучились до акції. Дякуємо також тим феям і чарівникам, які бажають залишатись невідомими. Ми вдячні також майстрам фотографам, які залишають для нас чудові спогади – Тетяні Шиян і Вікторії Щербині.!["Я Подарую та Здивую!"](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/2-3-300x225.jpg)
!["Я Подарую та Здивую!"](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/2-3-300x225.jpg)
Окрема подяка Альоні Скіченко, адміністратору вайбер-групи «Зроби добро».
Ми неймовірно вами пишаємось! Адже завдяки вам діти і дорослі вірять у дива і в те, що цей світ не без добрих людей, а ви самі знаєте, як це приємно подарувати маленьке диво.