![Ангели співають, Христа прославляють!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/2-1-300x225.jpg)
Завітали до Храму на честь Покрови Божої Матері у Горі, і до Ревненського будинку літніх людей, і до хат мешканців громади. Колядникам були неймовірно раді, адже разом з ними до осель завітав добрий і чарівний дух Різдва.
Побажали господарям щастя, здоров’я і многая літа, подарували свято, радість, гарний настрій і солодощі.
Приємно, що українська колядка не втрачає своєї привабливості і популярності. Це скарб українського народу, який колядники дбайливо несуть з однієї хати в іншу, зберігаючи та відроджуючи традиції наших батьків і дідів.![Ангели співають, Христа прославляють!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/3-1-300x225.jpg)
![Ангели співають, Христа прославляють!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/3-1-300x225.jpg)
Дякуємо нашим різдвяним колядникам за свято і радість!