10 грудня – завершальний день Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

10.12.2021

Начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету Гірської сільської ради Ірина Орел взяла участь у заходах в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Тематичну лекцію з протидії домашньому насильству провели співробітники Міжрегіональної Академії управління персоналом за участі поліцейських Бориспільщини та начальників служб у справах дітей та сім’ї територіальних громад Бориспільського району.
Говорили про сучасний стан та особливості захисту осіб, які постраждали від домашнього насильства. Пропонували шляхи вирішення проблеми в умовах сьогодення.
Зосередили увагу на злочинності серед неповнолітніх, особливостях розгляду кримінальних проваджень, пов’язаних із домашнім насильством.
Учасники дискутували з приводу можливих конфліктних ситуацій, ділилися думками щодо запобігання насильству в сім’ї у всіх його проявах.