![Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/1-7-225x300.jpg)
Інспектор звернулась до провідного інженера відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг в Київській області з проханням навести лад. Оперативно, протягом дня працівники Служби автомобільних доріг здійснили прибирання території.
Дякуємо Службі автомобільних доріг в Київській області за швидке реагування.![Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/2-5-300x169.jpg)
![Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/2-5-300x169.jpg)
Просимо дотримуватись Правил благоустрою, зберігати чистоту й порядок на території нашої громади!