![Вздовж дороги між Ревним і Затишним висадили клени](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/2-1-225x300.jpg)
провели озеленення. Працівники КП «Горянин», Гірської МПО та ГФ «Муніципальна варта» висадили 100 молодих кленів.![Вздовж дороги між Ревним і Затишним висадили клени](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/3-225x300.jpg)
![Вздовж дороги між Ревним і Затишним висадили клени](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/3-225x300.jpg)
Коментар сільського голови Романа Дмитріва:
«Навесні ми зустрічалися з жителями Затишного і я обіцяв їм, що висадимо дерева вздовж цієї дороги. Тоді дійшли згоди, що зробити це краще восени, оскільки найкращий час для висаджування саджанців — це період їх біологічного споко
ю. Прийшов час виконати обіцяне».
Усі учасники акції вакциновані .