Чергове засідання Гірської сільської ради 29.10.2021 року

Сьогодні, 29 жовтня відбулось чергове засідання сесії Гірської сільської ради.
Відповідно до порядку денного зі змінами депутати розглянули 8 питань.
Зокрема прийняли рішення про створення відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Гірської сільської ради. Раніше цей відділ був у складі Управління гуманітарного розвитку та соціального захисту населення.
Депутати внесли зміни до бюджету Гірської сільської територіальної громади на 2021 рік.
За зверненням ТОВ «АЛЬФА КОНСАЛТИНГ ГРУП» прийняли в комунальну власність Гірської сільської територіальної громади земельну ділянку площею 0.227га.
Проголосували за замовлення корегування проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом по будівництву пожежного посту модульно-контейнерного типу на вулиці Центральній.
Затвердили статут Комунального некомерційного підприємства Бориспільської районної ради Київської області «Бориспільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Це рішення депутати прийняли, оскільки Гірська сільська рада є одним із засновників і має частку 16,6% в статутному капіталі підприємства.
Детальніше з рішеннями Гірської сільської ради можна буде ознайомитись після їх оприлюднення на офіційному сайті сільської ради.