На об’єкті збільшили кількість робітників і нині там працюють 36 людей. Триває ремонт фасаду і вкладання металочерепиці. Робочі улаштовують стелі гіпсокартоном і шпаклюють стіни. Працюють електричні обігрівачі з метою пришвидшення просушування приміщень. Продовжується облицювання стін санвузлів плиткою, улаштування стяжки підлоги в підвалі. Встановлені радіатори опалення, тривають електромонтажні роботи та улаштування системи вентиляції. Приступили до ремонту ганків і улаштування навісів над ними. Відбувається прибирання території.
![7 7](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/7-peuha0hg40g7k1pnshzqfk31rnuob6pcf27c1onulc.jpg)