Skip to content
1

9 жовтня – Всесвітній день пошти

09.10.2022

Сучасна пошта активно працює в секторі логістики, поштово-банківських послуг, каталожної торгівлі та прямої поштової розсилки, активно розвиває інформаційні технології та електронну комерцію, впроваджує ефективні технології в доставку. Інтереси та довіра клієнта є відправною точкою при визначенні стратегії розвитку поштової служби.
За даними Всесвітнього поштового союзу (ВПС), сучасна міжнародна пошта говорить 6800 мовами своїх клієнтів і має найдовшу в світі мережу фізичної доставки. Вона забезпечує надійне, ефективне та економне перевезення товарів, сприяє обміну ідеями, допомагає фірмам різного масштабу знаходити клієнтів і обмінюватись кореспонденцією, не припиняє передавати особисті думки друзів на великі відстані.
Шановні працівники поштового зв’язку!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти!
Ваша професія – не з легких, але так потрібна людям. Щодня, незважаючи на погоду, листоноші вчасно приносять кореспонденцію адресатам, долаючи по декілька кілометрів за день.
Сьогодні для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами приносять в кожен дім надію на краще. Вони скорочують відстань між людьми, несуть радість спілкування, сприяють об’єднанню людських сердець і доль.
Дякуємо за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі, за те, що прокладаєте мости дружби між людьми, яких розділяє простір.
Щиро бажаємо вам вагомих професійних успіхів, реалізації планів, щастя і благополуччя під мирним небом України!