9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

09.11.2023

Культура і мистецтво – найбільші скарби кожної держави, які вирізняють її народ з-поміж інших. Це носії національної ідеї та обереги історичної пам’яті.

Самовіддана творча праця працівників культури та аматорів народного мистецтва нашої громади направлена на збереження та примноження культурної спадщини українців. Їх робота вражає своєю оригінальністю, неповторністю, креативним підходом, яскравим колоритом та різностороннім репертуаром.

В такий складний для країни час надихаєте людей жити, творити та допомагати нашим захисникам. Дякуємо за високий професіоналізм, активну громадську діяльність, вагомий внесок у розвиток культури!

Вітаємо з професійним святом і бажаємо здоров’я, добра, благополуччя, невичерпної наснаги, сил та терпіння для реалізації творчих проєктів! Хай втілюються у життя всі ваші найзаповітніші мрії і сподівання!