9 лютого – Міжнародний день стоматолога

09.02.2022

Перемога над власним страхом ще не так давно була просто необхідна для відвідування стоматологічного кабінету. Та з розвитком нових методів лікування, сучасних технологій і знань у цій вельми делікатній області, візит до стоматолога дається нам все легше і легше. Насамперед тому, що лікар намагається знайти підход до пацієнта і завоювати його прихильність і довіру. Адже важливо не тільки бути фахівцем у своїй справі, а ще й любити людей. Робота стоматолога без перебільшення дуже важлива і, на щастя, більшість з нас це розуміє.
В Ревненській амбулаторії загальної практики сімейної медицини працює непересічний лікар стоматолог Наталія Сідіченко. Вона народилась в Черкаській області, закінчила стоматологічний факультет Національного медичного університету імені О.О.Богомольця і працювала в стоматологічній поліклініці в Борисполі. З початком медичної реформи, стоматологічну поліклініку реорганізували і пані Наталя прийшла працювати до Ревненської амбулаторії. Крім напруженої роботи в закладі лікар відвідує і лікує людей поважного віку, а також ходить до бабусь і дідусів у Ревненський будинок літніх людей. Наталя безкоштовно надає їм стоматологічні послуги і проводить санацію ротової порожнини.
Лікар говорить, що сьогодні уся стоматологічна наука спрямована на протилежні цілі – полегшити і допомогти впоратися людині з його одним з найбільш болісних страждань, постаратися зробити життя людини по можливості комфортніше і безпечніше, адже хвороби зубів і ротової порожнини є гарним трампліном для інших не менш небезпечних хвороб у всьому організмі. Вона наголошує, що за даними Всесвітньої федерації стоматологів, карієс і хвороби ротової порожнини є найпоширенішими захворюваннями у всьому світі. Тому ретельна гігієна порожнини рота і вчасне звернення до фахівця допоможуть запобігти багатьом негараздам.
Літні люди не завжди можуть фізично прийти до стоматолога в амбулаторію, не кажучи вже про те, що вони не мають змоги виділити з пенсії кошти на оплату таких послуг. При цьому старенькі часто потребують допомоги, їм буває дуже болить, інколи потрібна невідкладна стоматологічна допомога, а надати її крім Наталії немає кому. Тому лікар залюбки допомагає.
Наталя не тільки професіонал своєї справи: вона чуйна, добра, вміє співчувати і переживає за своїх пацієнтів. В амбулаторії приймає щодня з 9.00-14.00 години крім суботи і неділі.
Дякуємо за старання та знання, зусилля і поради, доброту і розуміння, за професіоналізм і майстерність!
Щиро вітаємо лікарів стоматологів з професійним святом і бажаємо міцного здоров’я, вдячних та білосніжних усмішок пацієнтів, легкої роботи, добробуту, удачі, ентузіазму, спокою і любові! Хай кожен день буде плідним і щасливим!