7 грудня – День місцевого самоврядування

Роман Дмитрів:

Шановні колеги, депутати!
Сердечно вітаю з Днем місцевого самоврядування!
Майбутнє держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, яке в демократичному суспільстві є ключовим засобом реалізації інтересів громади.
Із введенням воєнного стану, на долю працівників органів місцевого самоврядування випало чимало випробувань та проблем, які потрібно було вирішити тут і зараз. Попри складну ситуацію і напружену психологічну обстановку, ми чули один одного, працювали і працюємо єдиною командою у спільному прагненні забезпечити безпеку і життєдіяльність в громаді.
День за днем, ми робимо усе залежне від нас, щоб допомогти армії і наблизити Перемогу. В той же час, ми продовжуємо надавати весь спектр послуг та вдосконалюємо їх якість для комфорту мешканців.
Щиро дякую вам, за розуміння, професіоналізм і віддачу на межі власних ресурсів. Дякую за відповідальність, чуйність, вміння відставляти емоції і залишати холодним розум. Дякую вам за те, що ми були і є РАЗОМ!
Вітаю з професійним святом і бажаю усім, хто працює на благо нашої громади міцного здоров’я, оптимізму, сил і терпіння. Бажаю вам ні за яких обставин не опускати рук і тримати стрій. Бажаю, щоб добра, яким ви ділитесь вистачало усім навколо! Бажаю, щоб непохитна віра в Перемогу щодня давала натхнення для руху вперед!